OZ Dolná škola

Vážení rodičia a priatelia školy,

naša škola v spolupráci s rodičovskou radou založila občianske združenie DOLNÁ ŠKOLA. Cieľom občianskeho združenia je skvalitňovať výchovu a vzdelávanie žiakov na princípoch humanizmu a demokracie, ochraňovať práva detí zakotvené v Deklarácii práv dieťaťa,podieľať sa na ochrane a podporovaní zdravého telesného a psychického vývoja detí rozvojom ich záujmovej činnosti , organizovaním kultúrnych a spoločenských aktivít,rozvíjaním družobných kontaktov s partnerskými školami v zahraničí a ďalšími aktivitami s dôrazom na rešpektovanie osobnosti každého žiaka v súlade s platnou školskou legislatívou.

V prípade, že sa stotožňujete s cieľmi nášho občianskeho združenia DOLNÁ ŠKOLA, môžete na jeho fungovanie prispieť finančnou sumou nasledovne:

1.) Finančné prostriedky môžete v ľubovoľnej výške vložiť priamo na účet občianskeho združenia DOLNÁ ŠKOLA

Číslo účtu: SK 40 0900 0000 0001 0138 8630

KS: 0558

V správe pre prijímateľa možete uviesť účel využitia finančného daru.

2.) Podľa zákona č.595/2003 o dani z príjmov v znení neskorších predpisov je možné poukázať sumu do výšky 2 % zaplatenej dane z príjmov fyzickej osoby na účet Vami určenej právnickej osobe, ktorou môže byť aj občianske združenie.

Prosíme Vás, aby ste 2 % Vašej zaplatenej dane poukázali práve nám. Potrebné tlačivá Vám doručíme prostredníctvom Vašich detí alebo si ich môžete stiahnuť z našej stránky.

Občianske združenie DOLNÁ ŚKOLA Vám vopred ďakuje za Váš finančný príspevok.

Ing. Tatiana Kamenická

predsedkyňa rodičovskej rady