Spišské Podhradie
Základná škola, Palešovo nám. 9
Základná škola Palešovo nám. 9 Spišské Podhradie
Na začiatok > Plán práce školy

Plán práce školy

Plán podujatí na obdobie December 2018Február 2020
Obnoviť celý plán podujatí

December 2018
Dátum Čas Miesto Podujatie Zodpovedný
03. až 04.12.2018 Šaliansky Maťko - školská súťaž Mgr. Labudová
03. až 14.12.2018 Olympiády z geografie, dejepisu - školské kolá Mgr. Olejníková, Mgr. Jacko
06.12.2018 Návšteva Mikuláša na I. stupni
06.12.2018 I. stupeň Pečieme medovníky Mgr. Toporcerová
06.12.2018 13:30 - 15:00 Vyplácanie cestovného triedni učitelia
07.12.2018 Vianočná hviezda - školská výtvarná súťaž pre I. a II. stupeň Mgr. Fľaková, Mgr. Batoryová
07.12.2018 Vianočná pohľadnica - školská výtvarná súťaž pre I. a II. stupeň Mgr. Fľaková Mgr. Batoryová
07.12.2018 II. stupeň Viazanie vianočných ikebán - školská súťaž Mgr. Labudová
13.12.2018 15:30 Miestne kino Strieborná hviezdička - slávnostný vianočný program Mgr. Jacková
17.12.2018 13:00 Školská knižnica Popoludnie s vianočnou rozprávkou v školskej knižnici Mgr. Labudová
20.12.2018 školský dvor Odmeňovanie žiakov za súťaže
21.12.2018 08:15 Miestne kino Vianočný benefičný koncert s M. Smetankom Mgr. Lacková, RŠ
Január 2019
Dátum Čas Miesto Podujatie Zodpovedný
15.01.2019 15:30 Zasadnutie Rady školy a Rady rodičov
30.01.2019 Fašiangový karneval I. stupeň
Február 2019
Dátum Čas Miesto Podujatie Zodpovedný
04. až 08.02.2019 Plejsy Krompachy Lyžiarsky výcvik žiakov 7. ročníka Mgr. Vladimír Kubovčík
Marec 2019
Dátum Čas Miesto Podujatie Zodpovedný
04. až 08.03.2019 Levočská dolina Lyžiarska škola pre I. stupeň - I. turnus I.A + II.A Mgr. Blahovská
11. až 15.03.2019 Týždeň anglických a nemeckých rozprávok na II. stupni Ing. Štramová
11. až 15.03.2019 Levočská dolina Lyžiarska škola pre I. stupeň - III.A + IV.A Mgr. Batoryová
11. až 15.03.2019 13:30 Po - 15:30 Pi Konzultačné popoludnia - triedny učiteľ + rodič + žiak TU
13.03.2019 13:30 - 15:30 Vyplácanie cestovného TU
18. až 22.03.2019 Čitateľský maratón Mgr. Labudová, PhDr. Vilčková
19. až 26.03.2019 Aktivity I. stupňa v Mestskej knižnici Mgr. Toporcerová
27.03.2019 15:30 I. stupeň ZŠ Deň otvorených dverí pre budúcich prvákov
29.03.2019 Deň učiteľov - slávnostné zasadnutie pedagogickej rady
Žiaci majú riaditeľské voľno
Apríl 2019
Dátum Čas Miesto Podujatie Zodpovedný
03.04.2019 TESTOVANIE 9
Žiaci II. st. majú riaditeľské voľno
09. až 10.04.2019 14:00 Ut - 16:30 St I. stupeň ZŠ (budova pod Vzorodevom) Zápis do 1. ročníka
10.04.2019 Podávanie prihlášok na SŠ Výchovná poradkyňa Mgr. Jacková
15.04.2019 13:30 Zborovňa školy Pedagogická rada zameraná na hodnotenie prospechu, správania, dochádzky žiakov
17.04.2019 Školský dvor prípadne telocvičňa veľká prestávka Odmeňovanie žiakov
18. až 23.04.2019 Veľkonočné prázdniny
24.04.2019 Mladí záchranári CO - okresné kolo Ing. Štramová
25.04.2019 Mestská knižnica Stretnutie tretiakov so spisovateľkou G. Futovou Mgr. Batoryová
Máj 2019
Dátum Čas Miesto Podujatie Zodpovedný
02.05.2019 4.A KOMPARO 4 ZRŠ
06.05.2019 Spišská Nová Ves Návšteva televízie REDUTA v SNV - blokové vyučovanie v VII. ročníku Ing. Štramová
07.05.2019 Školský dvor - areál ZŠ Školská Dopravné ihrisko 1. - 4. ročník
10.05.2019 Levoča Slávik Slovenska - okresné kolo Mgr. Jacko
12.05.2019 14:00 Park kultúry Spišské Podhradie Deň matiek - mestská oslava PaedDr. Valková, Mgr. Fľaková
13.05.2019 1. kolo prijímacích pohovorov na SŠ
16.05.2019 2.kolo prijímacích pohovorov na SŠ
17.05.2019 Budapešť, Maďarská republika Budapešť 2019 - školský výlet žiakov 8. a 9. ročníka Mgr. V. Kubovčík
21.05.2019 Prešov Mladí záchranári CO - krajské kolo Ing. Štramová
21.05.2019 Fotenie tried
23.05.2019 Spišské divadlo SNV Divadelné predstavenie PERINBABA I. + II.st.
24.05.2019 Spišský Jeruzalem I. + II. st.
27. až 30.05.2019 13:30 Po - 15:30 Št Konzultačné popoludnia TU
30.05.2019 13:30 Kongresová sála Deň detí - spoločenské popoludnie II.st. Mgr. Jacková
31.05.2019 Okolie Spišského Podhradia BOYARD - II.st.
31.05.2019 Okolie Spišského Podhradia Cvičenie v prírode I. st. Mgr. Toporcerová
Jún 2019
Dátum Čas Miesto Podujatie Zodpovedný
10. až 28.06.2019 Školské výlety TU
Aktualizované: 13.05.2019 14:04
<< December 2018 >>
Po Ut St Št Pi So Ne
  1 2
3 03. až 14.12.2018 Olympiády z geografie, dejepisu - školské kolá Mgr. Olejníková, Mgr. Jacko 03. až 04.12.2018 Šaliansky Maťko - školská súťaž Mgr. Labudová 4 03. až 14.12.2018 Olympiády z geografie, dejepisu - školské kolá Mgr. Olejníková, Mgr. Jacko 03. až 04.12.2018 Šaliansky Maťko - školská súťaž Mgr. Labudová 5 03. až 14.12.2018 Olympiády z geografie, dejepisu - školské kolá Mgr. Olejníková, Mgr. Jacko 6 13:30-15:00 Vyplácanie cestovného triedni učitelia Návšteva Mikuláša na I. stupni 03. až 14.12.2018 Olympiády z geografie, dejepisu - školské kolá Mgr. Olejníková, Mgr. Jacko I. stupeň Pečieme medovníky Mgr. Toporcerová 7 03. až 14.12.2018 Olympiády z geografie, dejepisu - školské kolá Mgr. Olejníková, Mgr. Jacko Vianočná hviezda - školská výtvarná súťaž pre I. a II. stupeň Mgr. Fľaková, Mgr. Batoryová Vianočná pohľadnica - školská výtvarná súťaž pre I. a II. stupeň Mgr. Fľaková Mgr. Batoryová II. stupeň Viazanie vianočných ikebán - školská súťaž Mgr. Labudová 8 03. až 14.12.2018 Olympiády z geografie, dejepisu - školské kolá Mgr. Olejníková, Mgr. Jacko 9 03. až 14.12.2018 Olympiády z geografie, dejepisu - školské kolá Mgr. Olejníková, Mgr. Jacko
10 03. až 14.12.2018 Olympiády z geografie, dejepisu - školské kolá Mgr. Olejníková, Mgr. Jacko 11 03. až 14.12.2018 Olympiády z geografie, dejepisu - školské kolá Mgr. Olejníková, Mgr. Jacko 12 03. až 14.12.2018 Olympiády z geografie, dejepisu - školské kolá Mgr. Olejníková, Mgr. Jacko 13 15:30 Miestne kino Strieborná hviezdička - slávnostný vianočný program Mgr. Jacková 03. až 14.12.2018 Olympiády z geografie, dejepisu - školské kolá Mgr. Olejníková, Mgr. Jacko 14 03. až 14.12.2018 Olympiády z geografie, dejepisu - školské kolá Mgr. Olejníková, Mgr. Jacko 15 16
17 13:00 Školská knižnica Popoludnie s vianočnou rozprávkou v školskej knižnici Mgr. Labudová 18 19 20školský dvor Odmeňovanie žiakov za súťaže 21 08:15 Miestne kino Vianočný benefičný koncert s M. Smetankom Mgr. Lacková, RŠ 22 23
24 Christmas Eve 25 Christmas Day 26 Boxing Day 27 28 29 30
31  
Vyučovacie hodiny
1. 7:40 - 8:25
2. 8:35 - 9:20
3. 9:30 - 10:15
4. 10:30 - 11:15
5. 11:20 - 12:05
6. 12:15 - 13:00
7. 13:30 - 14:15

 

Kontakt
Adresa:

 Základná škola
 Palešovo námestie 9
 053 04 Spišské Podhradie

 053 4541 172
 0948 900 287 
 0948 561 102 (I. st.)

 direktor@zspalnam.sk
IČO:  37873814
DIČ:  2021638476

 

 

 






Opíšte tento kód. (Ochrana pred SPAMom)

39620
 

Regionálny operačný program

 

Európsky fond
regionálneho rozvoja

„Investícia
do vašej budúcnosti“

Adaptácia – rekonštrukcia nevyužitých podkrovných priestorov školy na kmeňové učebne, Palešovo nám. 9, Spišské Podhradie

Tento projekt je spolufinancovaný Európskou úniou vo výške 85% z Európskeho fondu regionálneho rozvoja a vo výške 10% zo štátneho rozpočtu Slovenskej republiky

Začiatok realizácie projektu:
marec 2010
Skončenie realizácie projektu:
október 2011