Plán práce školy

Plán podujatí na obdobie December 2018Február 2020
Obnoviť celý plán podujatí

December 2018
Dátum Čas Miesto Podujatie Zodpovedný
03. až 14.12.2018 Olympiády z geografie, dejepisu - školské kolá Mgr. Olejníková, Mgr. Jacko
03. až 04.12.2018 Šaliansky Maťko - školská súťaž Mgr. Labudová
06.12.2018 I. stupeň Pečieme medovníky Mgr. Toporcerová
06.12.2018 Návšteva Mikuláša na I. stupni
06.12.2018 13:30 - 15:00 Vyplácanie cestovného triedni učitelia
07.12.2018 Vianočná pohľadnica - školská výtvarná súťaž pre I. a II. stupeň Mgr. Fľaková Mgr. Batoryová
07.12.2018 II. stupeň Viazanie vianočných ikebán - školská súťaž Mgr. Labudová
07.12.2018 Vianočná hviezda - školská výtvarná súťaž pre I. a II. stupeň Mgr. Fľaková, Mgr. Batoryová
13.12.2018 15:30 Miestne kino Strieborná hviezdička - slávnostný vianočný program Mgr. Jacková
17.12.2018 13:00 Školská knižnica Popoludnie s vianočnou rozprávkou v školskej knižnici Mgr. Labudová
20.12.2018 školský dvor Odmeňovanie žiakov za súťaže
21.12.2018 08:15 Miestne kino Vianočný benefičný koncert s M. Smetankom Mgr. Lacková, RŠ
Január 2019
Dátum Čas Miesto Podujatie Zodpovedný
15.01.2019 15:30 Zasadnutie Rady školy a Rady rodičov
30.01.2019 Fašiangový karneval I. stupeň
Február 2019
Dátum Čas Miesto Podujatie Zodpovedný
04. až 08.02.2019 Plejsy Krompachy Lyžiarsky výcvik žiakov 7. ročníka Mgr. Vladimír Kubovčík
Marec 2019
Dátum Čas Miesto Podujatie Zodpovedný
04. až 08.03.2019 Levočská dolina Lyžiarska škola pre I. stupeň - I. turnus I.A + II.A Mgr. Blahovská
11. až 15.03.2019 Levočská dolina Lyžiarska škola pre I. stupeň - III.A + IV.A Mgr. Batoryová
11. až 15.03.2019 Týždeň anglických a nemeckých rozprávok na II. stupni Ing. Štramová
11. až 15.03.2019 13:30 Po - 15:30 Pi Konzultačné popoludnia - triedny učiteľ + rodič + žiak TU
13.03.2019 13:30 - 15:30 Vyplácanie cestovného TU
18. až 22.03.2019 Čitateľský maratón Mgr. Labudová, PhDr. Vilčková
19. až 26.03.2019 Aktivity I. stupňa v Mestskej knižnici Mgr. Toporcerová
27.03.2019 15:30 I. stupeň ZŠ Deň otvorených dverí pre budúcich prvákov
29.03.2019 Deň učiteľov - slávnostné zasadnutie pedagogickej rady
Žiaci majú riaditeľské voľno
Apríl 2019
Dátum Čas Miesto Podujatie Zodpovedný
03.04.2019 TESTOVANIE 9
Žiaci II. st. majú riaditeľské voľno
09. až 10.04.2019 14:00 Ut - 16:30 St I. stupeň ZŠ (budova pod Vzorodevom) Zápis do 1. ročníka
10.04.2019 Podávanie prihlášok na SŠ Výchovná poradkyňa Mgr. Jacková
15.04.2019 13:30 Zborovňa školy Pedagogická rada zameraná na hodnotenie prospechu, správania, dochádzky žiakov
17.04.2019 Školský dvor prípadne telocvičňa veľká prestávka Odmeňovanie žiakov
18. až 23.04.2019 Veľkonočné prázdniny
24.04.2019 Mladí záchranári CO - okresné kolo Ing. Štramová
25.04.2019 Mestská knižnica Stretnutie tretiakov so spisovateľkou G. Futovou Mgr. Batoryová
Máj 2019
Dátum Čas Miesto Podujatie Zodpovedný
02.05.2019 4.A KOMPARO 4 ZRŠ
06.05.2019 Spišská Nová Ves Návšteva televízie REDUTA v SNV - blokové vyučovanie v VII. ročníku Ing. Štramová
07.05.2019 Školský dvor - areál ZŠ Školská Dopravné ihrisko 1. - 4. ročník
10.05.2019 Levoča Slávik Slovenska - okresné kolo Mgr. Jacko
12.05.2019 14:00 Park kultúry Spišské Podhradie Deň matiek - mestská oslava PaedDr. Valková, Mgr. Fľaková
13.05.2019 1. kolo prijímacích pohovorov na SŠ
16.05.2019 2.kolo prijímacích pohovorov na SŠ
17.05.2019 Budapešť, Maďarská republika Budapešť 2019 - školský výlet žiakov 8. a 9. ročníka Mgr. V. Kubovčík
21.05.2019 Prešov Mladí záchranári CO - krajské kolo Ing. Štramová
21.05.2019 Fotenie tried
23.05.2019 Spišské divadlo SNV Divadelné predstavenie PERINBABA I. + II.st.
24.05.2019 Spišský Jeruzalem I. + II. st.
27. až 30.05.2019 13:30 Po - 15:30 Št Konzultačné popoludnia TU
31.05.2019 Okolie Spišského Podhradia Cvičenie v prírode I. st. Mgr. Toporcerová
31.05.2019 Okolie Spišského Podhradia BOYARD - II.st.
Jún 2019
Dátum Čas Miesto Podujatie Zodpovedný
05.06.2019 13:30 Kongresová sála Deň detí - spoločenské popoludnie II.st. Mgr. Jacková
07.06.2019 Trstená Dilongova Trstená Mgr. Labudová
10. až 28.06.2019 Školské výlety TU
10.06.2019 10:15 školský dvor Záverečné odmeňovanie žiakov za súťaže Organizátori súťaží
11.06.2019 Testovanie Proforient - 8. ročník Mgr. Jacková
13.06.2019 15:30 h Miestne kino Odmeňovanie žiakov primátorom mesta Riaditelia škôl
14. až 15.06.2019 18:00 Pi - 07:30 So I. stupeň Medovníková noc v škole Mgr. Toporcerová
19.06.2019 07:40 Športový areál školy Dopravné ihrisko Mgr. Blahovská
19.06.2019 13:30 - 15:30 Vyplácanie cestovného za marec - jún 2019(len šk. obvod našej školy) Zástupuca RŠ
24.06.2019 13:30 zborovňa školy Pedagogická rada zameraná na hodnotenie a klasifikáciu žiakov
28.06.2019 09:00 Miestne kino Slávnostné ukončenie školského roku
Júl 2019
Dátum Čas Miesto Podujatie Zodpovedný
01.07. až 31.08.2019 LETNÉ PRÁZDNINY