Plán práce školy

Plán podujatí na obdobie Apríl 2019Jún 2020
Obnoviť celý plán podujatí

Apríl 2019
Dátum Čas Miesto Podujatie Zodpovedný
03.04.2019 TESTOVANIE 9
Žiaci II. st. majú riaditeľské voľno
09. až 10.04.2019 14:00 Ut - 16:30 St I. stupeň ZŠ (budova pod Vzorodevom) Zápis do 1. ročníka
10.04.2019 Podávanie prihlášok na SŠ Výchovná poradkyňa Mgr. Jacková
15.04.2019 13:30 Zborovňa školy Pedagogická rada zameraná na hodnotenie prospechu, správania, dochádzky žiakov
17.04.2019 Školský dvor prípadne telocvičňa veľká prestávka Odmeňovanie žiakov
18. až 23.04.2019 Veľkonočné prázdniny
24.04.2019 Mladí záchranári CO - okresné kolo Ing. Štramová
25.04.2019 Mestská knižnica Stretnutie tretiakov so spisovateľkou G. Futovou Mgr. Batoryová
Máj 2019
Dátum Čas Miesto Podujatie Zodpovedný
02.05.2019 4.A KOMPARO 4 ZRŠ
06.05.2019 Spišská Nová Ves Návšteva televízie REDUTA v SNV - blokové vyučovanie v VII. ročníku Ing. Štramová
07.05.2019 Školský dvor - areál ZŠ Školská Dopravné ihrisko 1. - 4. ročník
10.05.2019 Levoča Slávik Slovenska - okresné kolo Mgr. Jacko
12.05.2019 14:00 Park kultúry Spišské Podhradie Deň matiek - mestská oslava PaedDr. Valková, Mgr. Fľaková
13.05.2019 1. kolo prijímacích pohovorov na SŠ
16.05.2019 2.kolo prijímacích pohovorov na SŠ
17.05.2019 Budapešť, Maďarská republika Budapešť 2019 - školský výlet žiakov 8. a 9. ročníka Mgr. V. Kubovčík
21.05.2019 Prešov Mladí záchranári CO - krajské kolo Ing. Štramová
21.05.2019 Fotenie tried
23.05.2019 Spišské divadlo SNV Divadelné predstavenie PERINBABA I. + II.st.
24.05.2019 Spišský Jeruzalem I. + II. st.
27. až 30.05.2019 13:30 Po - 15:30 Št Konzultačné popoludnia TU
31.05.2019 Okolie Spišského Podhradia Cvičenie v prírode I. st. Mgr. Toporcerová
31.05.2019 Okolie Spišského Podhradia BOYARD - II.st.
Jún 2019
Dátum Čas Miesto Podujatie Zodpovedný
05.06.2019 13:30 Kongresová sála Deň detí - spoločenské popoludnie II.st. Mgr. Jacková
07.06.2019 Trstená Dilongova Trstená Mgr. Labudová
10. až 28.06.2019 Školské výlety TU
10.06.2019 10:15 školský dvor Záverečné odmeňovanie žiakov za súťaže Organizátori súťaží
11.06.2019 Testovanie Proforient - 8. ročník Mgr. Jacková
13.06.2019 15:30 h Miestne kino Odmeňovanie žiakov primátorom mesta Riaditelia škôl
14. až 15.06.2019 18:00 Pi - 07:30 So I. stupeň Medovníková noc v škole Mgr. Toporcerová
19.06.2019 07:40 Športový areál školy Dopravné ihrisko Mgr. Blahovská
19.06.2019 13:30 - 15:30 Vyplácanie cestovného za marec - jún 2019(len šk. obvod našej školy) Zástupuca RŠ
24.06.2019 13:30 zborovňa školy Pedagogická rada zameraná na hodnotenie a klasifikáciu žiakov
28.06.2019 09:00 Miestne kino Slávnostné ukončenie školského roku
Júl 2019
Dátum Čas Miesto Podujatie Zodpovedný
01.07. až 31.08.2019 LETNÉ PRÁZDNINY